Suvekool 2017

Haridustehnoloogide suvekool “Võrgustikus peitub jõud”

Toimumise aeg: 14.-15. august 2017

Koht: Kääriku Spordikeskus http://www.kaariku.ee/ (Kääriku, Otepää vald, Valgamaa)

Sihtrühm: kõikide haridustasemete haridustehnoloogid või nende kohusetäitjad, kes täidavad haridustehnoloogi tööülesandeid oma põhitöökohal. Suvekooli korraldajal on õigus küsida koolist kinnitust haridustehnoloogina töötamise kohta.

Eesmärk: Suvekooli eesmärk on edendada haridustehnoloogia võimaluste rakendamist õppeasutuses ja toetada võrgustiku liikmete koostööd. Võrgustiku kasvamine kõiki haridusastmeid kaasavaks kogukonnaks on andnud mitmete aastate jooksul palju uusi teadmisi erinevate õppemetoodikate ja tehnoloogiate sidumisel. Soovime, et võrgustiku kaudu jätkuks parimate praktikate jagamine ja uute võimalustega tutvumine, kuhu saab panustada iga võrgustikku kuuluv haridustehnoloog.

Suvekoolis arutame võrgustiku tuleviku tegevusi ning viime läbi mitu põnevat töötuba. Haridustehnoloogide suvekool on lisaks toimuvatele töötubadele suurepärane võimalus luua kontakte ja leida uusi koostööpartnereid teistest koolidest.

Päevakava: Vaata detailset suvekooli päevakava.

Registreerimine: Suvekooli saab registreeruda 100 osalejat, sh töötubade läbiviijad. Kohtade arvu täitumisel on võimalus registreeruda ootenimekirja. Registreeru täienduskoolituste infosüsteemis aadressil  https://koolitus.hitsa.ee/training/1120.

Transpordiinfo:

  • Buss Tallinnast väljub kell  6.30 HITSA kontori eest, aadressil Akadeemia tee 21/1. Teine peatus Ülemiste keskuse vastas Lindakivi bussipeatuses, kus buss lahkub kell 6.45. Lisaks peatub buss soovi korral ja etteteatamisel Mäo bussijaamas u kell 7.45.
  • Buss Tartust väljub kell 8.45 (koht täpsustub).
  • Mujalt Eestist tulles oma autoga on võimalus taotleda kütuse kompensatsiooni, juhul kui lepitakse eelnevalt korraldajaga kokku ja autos on teisi suvekoolis osalejaid.

Osalemise tingimused:

  • Suvekoolis osalemine on tasuta. Tasuta osalemine sisaldab seminari, majutust, toitlustust, tellitud bussitransporti.
  • Suvekooli tasuta osalemise tingimuseks on, et osaletakse mõlemal kahel päeval ning liitutakse haridustehnoloogide võrgustikuga (juhul kui ei ole veel võrgustiku liige). Korraldajal on õigus teha kooli järelpäring kinnituse saamiseks, et osaleja täidab õppeasutuses haridustehnoloogi ülesandeid.
  • Suvekooli mitteilmumisel ja teatamata jätmisel või poole pealt lahkumisel (v.a mõjuvatel põhjustel) tuleb osalejal tasuda Suvekooli korraldamisega seotud osaleja kulu 150 EUR-i.
  • Juhul kui oled suvekooli registreerunud, kuid soovid osalemise tühistada, siis viimane tähtaeg on 1. august 2017.

Küsimuste korral võta ühendust:

Inga Kõue

Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus
Digivaldkonna programmijuht
e-post: inga.koue[ät]hitsa.ee
tel: 628 5889
Jaga ja tee oma sõbrad õnnelikuks!